EN | Fa
دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸
اینجا هستیدSkip Navigation Links

Loading the player ...
تعداد رای ها:

مواردی که در هنگام خرید دستگاه چاپ باید مورد توجه قرار گیرد

نکاتی در خصوص خرید دستگاه چاپ روی پارچه وقاب موبایل 

امروزه تولید کنندگان دستگاههای چاپ و صنعت چاپ در دنیا به شدت به دنبال کوچک تر کردن و کم هزینه تر کردن ماشین الات چاپ میباشند شاید در چند دهه گذشته زمانی که سخن از دستگاه چاپ به میان می امد دستگاهها و ماشین الاتی  در ابعاد بسیار بزرگ و غول پیکر در ذهن متجسم میشد در حالی که  امروزه عمل چاپ بر روی بسیاری از اجسام توسط دستگاههایی در ابعاد رومیزی و کنار کامپیوتری انجام میپذیرد.

اگر قصد راه اندازی کسب و کار جدید و تازه ای را در خصوص چاپ روی قاب موبایل و یا ماگ و حتی چاپ روی پارچه را دارید به شما پیشنهاد میکنیم حتما سری به وب سایت www.ariketejarat.com یکی از بزرگترین و اولین واردکنندگان فروش دستگاه چاپ در ایران بزنید اطلاعات جامع و کامل در خصوص دستگاهها و حتی قیمتهای به روز فایل های اموزشی و بسیاری اطلاعات مفید در این زمینه به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داده شده است.

به هنگام خرید در خصوص دستگاهها و ماشین الات چاپ حتما مطمین شوید که از وارد کننده و نماینده اصلی خریداری میکنید چرا که خدمات پس از فروش در استفاده از ماشین الات چاپ حرف اول را میزند ارتباط مستقیم با واردکننده اصلی و نماینده خیال شما را از خدمات پس از فروش راحت و ذهن خود را فقط در زمینه گسترش کسب و کار خود درگیر میکنید .

توجه داشته باشید مانند تمامی اجناس دیگر دستگاه چاپ روی تیشرت و چاپ روی لیوان و دستگاه چاپ روی بشقاب و قاب موبایل نیز دارای درجه بندی کیفی مختلف میباشند از انجاییکه این دستگاهها قادر است به تولید ثروت بپردازد پس کیفیت انها بسیار مهم و حایز اهمیت است شاید با خرید دستگاه چاپ لیوان با کیفیت سالها به تولید ثروت بپردازید و خیال خود را راحت کنید.و با اشتباه در خرید, دستگاه شما کیفیت لازم را نداشته باشد و اجازه تولید را به شما ندهد.

مورد دیگر که در هنگام خرید باید توجه نمایید اصالت شرکت فروشنده است اینکه فروشنده دارای شرکت ثبت شده و سایت مورد نظر دارای نشان نمادالکترونیک باشد.

جدیدترین و به روز ترین دستگاهها را تهیه نمایید چرا که در بازار رقابتی کارایی بیشتر دستگاه شما گامی موثر در پشت سر گذاشتن رقبا دارد.

در خصوص دستگاههای چاپ روی قاب گوشی موبایل دستگاههایی با قابلیت چاپ سه بعدی به این معنا که در تمامی ابعاد قاب به شما اجازه چاپ میدهد توسط شرکت اریکه تجارت پایتخت وارد بازار شده است که علاوه بر امکان چاپ روی تمام ابعاد قاب به شما امکان چاپ همزمان ۶ قاب را نیز میدهد چاپ همزمان ۱۲ لیوان و ۲ بشقاب به شکل فول سایز از دیگر امکانات دستگاه های سه بعدی سابلیمیشن میباشد.

در پایان لازم است بار دیگر به این مورد توجه نمایید که پشتیبانی شرکت ارایه دهنده این دستگاهها و اصالت شرکتی که قصد خرید از ان را دارید شاید بسیار مهمتر از خرید دستگاه باشد چرا که جهت تامین مواد اولیه چاپ و خدمات پس از فروش برای حضور قدرتمند در بازار بسیار با اهمیت است.

شرکت اریکه تجارت پایتخت نماینده چندین شرکت اروپایی و اسیایی در ایران و با بیش از یک دهه فعالیت در خصوص واردات ماشین الات چاپ توانسته است با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۳۵۰۰ مشتری و ایجاد بنگاه اقتصادی و حمایت از انها انتخابی مطمین برای ورود به عرصه چاپ میباشد.www.ariketejarat.com


 طراحی وب سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارسیان مهر می باشد