EN | Fa
دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸
اینجا هستیدSkip Navigation Links

شرکت اریکه تجارت پایتخت (شماره ثبت 330175)
  شرکت اریکه تجارت پایتخت بزرگترین وارد کننده دستگاههای چاپ حرارتی و ملزومات چاپ سابلیمیشن،پرینترهای سه بعدی و خودکارهای سه بعدی
شرکت اریکه تجارت پایتخت  با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و مفید در صنعت چاپ سابلیمیشن افتخار دارد که در هر سال با ایجاد نوآوری و ابتکار در جهت تجهیز و تکامل این صنعت نامحدود ، باعث گردش  هرچه بیشتر این چرخه اقتصادی بوده است. 
این شرکت با بکار گیری از نیروهای متخصص و فعال در زمینه تحقیق و توسعه و بازاریابی و بازار سازی موفق به دریافت  نمایندگی معتبر از چندین کمپانی  تولیدکننده این محصولات گردیده است.
ارائه انواع دستگاه های چاپ حرارتی (سابلیمیشن )و محصولات کوتینگ شده و آماده چاپ،با کیفیت بالاو درجه کیفی استانداردهای اروپایی ،گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ،ارسال سریع و به موقع کالا موجب جلب اعتماد  بیش از  3000 مشتری داخلی و خارجی گردیده است که این اعتماد هر روز مستحکم تر و قوی تر  میگردد.
کار آفرینی مستمر و ایجاد اشتغال با حد اقل سرمایه و حداکثر سود دهی  از مهمترین اهداف شرکت اریکه تجارت پایتخت از بدو تاسیس تا کنون بوده است که دستیابی به این مهم جز با تعامل و همکاری زنجیر وار فی ما بین ما و مشتریان محقق نمیگردد چرا که قانون اول تجارت قانون برنده برنده است و ارائه محصولات با کیفیت و همگام با سلیقه مشتریان موجبات سودآوری دو طرفه را فراهم می آورد. 
نگاه تخصصی و حرفه ای به این کار و در اختیار داشتن چندین نمایندگی انحصاری  و غیر انحصاری و حمایت کامل از جانب شرکتهای مادر برای ما این امکان را فراهم نموده است  که با ارائه سیستم خدمات جامع پس از فروش از قبیل تهیه لوازم جانبی ،تعمیر،تعویض وبه طور کلی حمایت کامل از ابتدای خرید تا تولید در کنار مشتریان خود باشیم. 
 اکنون نیز جهت گسترش هر چه بیشتر این صنعت در اقصی نقاط ایران و جهان آماده اعطای نمایندگی انحصاری و غیرانحصاری می باشیم. 
با ما برای یک همکاری مداوم , متفاوت و پیشرو شریک شوید.
طراحی وب سایت از پارسیان مهر
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارسیان مهر می باشد